Компанія має індивідуальний підхід як до кожного клієнта, так і до кожного об'єкту. Наше завдання якісно виконати роботу в зазначений термін, підібравши найкращі матеріал.

 

Реставрація Будинку Русова: 14-21 червня 2018 року

Фахівцями компанії «Укрспецпроект» проводиться історико-архітектурна інвентаризація Будинку Русова на вул. Садова, 21.

Проведена протокольна зйомка інтер'єрів будівлі. Це необхідно для фіксації стану інтер'єру на початковому етапі реконструкції.

Працівники відбирають оригінальні цеглини, які придатнi для використання в реставраційних роботах на об'єкті. Усі елементи ліпного декору внутрішніх приміщень, пічні кахлі та оригінальні цеглини, які що обрушилися, збираються і визначаються на склад для зберігання, вивчення, відновлення з подальшим використанням в реставраційних роботах.

Компанія «Укрспецпроект» провела підготовчі роботи на об'єкті та по його периметру. Зокрема, вивезено понад 900 тонн будівельного сміття з прилеглої території та частини підвалів. Розпочати роботи по розчищенню підстави фундаменту будівлі та встановленню будівельних лісів на фасаді Будинку Русова. Після на лісах буде розміщена будівельна сітка. 

Крім цього, проводяться заходи щодо забезпечення безпеки робіт як всередині будівлі так і зовні. Аварійні ділянки фасаду будівлі закриваються захисною сіткою для забезпечення безпеки в разі падіння елементів ліпного декору, каменів і т.д. при проведенні ремонтно-реставраційних робіт. З метою забезпечення безпеки одеситів, працівниками компанії «Укрспецпроект» встановлено огорожу фасадної частини об'єкта. Загальна протяжність огорожі близько 110 м. п.
 

Ви завжди маєте можливість задати питання

Наші фахівці дадуть відповідь на всі питання.

Поставити питання